Çocuk Dans Kursu Fiyatları

çocuk dans kursu fiyatları
2.000,005.000,00 (KDV Hariç)

Çocuk dans kursu fiyatları öncelikle kursun süresine göre belirlenir. Ayrıca öğretilen dans türüne ve kursun gerçekleştirildiği yere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her bütçeye uygun seçenekler mevcuttur. En uygun çocuk dans kursu seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çocuklarınızın mutlu, sağlıklı ve yaratıcı bir yolculuğa çıkmasını sağlayabilirsiniz! Ankara çocuk dans kursları bale, modern dans, latin dansları, hip…

Listeye ekle
Listeye ekle
Listeye ekle
Listeye ekle
Category:

Çocuk dans kursu fiyatları öncelikle kursun süresine göre belirlenir. Ayrıca öğretilen dans türüne ve kursun gerçekleştirildiği yere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her bütçeye uygun seçenekler mevcuttur. En uygun çocuk dans kursu seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çocuklarınızın mutlu, sağlıklı ve yaratıcı bir yolculuğa çıkmasını sağlayabilirsiniz!

Ece Çakmak
Ece Çakmak
9 Şubat 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Googleden rast gele bulup gelmistik sayın Kadir hocam bize çok destek oldu dansa dair zeybege dair hiçbir bilgimiz olmamasına rağmen 4 saatlik bir eğitim sonucunda beraber çok güzel bir ders çikardık başta çok endişeliydim ta kiii Kadir hocayı tanıyana kadar iyi ki diyorum okul çok güzel geniş salonları tek kelimeyle mükkemel bugün son dersimizi alıp mükkemel bir şekilde ayrıldık her şey için teşşekürler Kadir hocam 🙏
Ece Sarılan
Ece Sarılan
15 Ocak 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kadir Miraç Demir hocamızdan düğünümüz için Zeybek dersi aldık. Kısa bir sürede çok güzel bir koreografiyle derslerimizi tamamladık. Düğünümüzde unutulmaz bir iz bıraktığı için çok teşekkür ederiz 😇
Alperen Kızıltan
Alperen Kızıltan
15 Ocak 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
biz 13.01.2024 Merve Alperen çiftiyiz nişanımız için sn.Kadir hocamızla yaptığımız özel çalışmalar neticesinde çok güzel ve estetik bir günü geride bıraktık hemen gelip sizlerle de paylaşmak istedim.. Nişanımız hocamızın bize verdiği motivasyon ve emeğin karşılığında çok güzel bir görsel şölen haline geldi ve düğün öncesi adresimiz belli herkese tavsiye ediyoruz biz çok çok çok memnun kaldık sizlerinde memnun kalacağından eminiz 🧿😉♥️
Cihan Gemici
Cihan Gemici
7 Ocak 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
YouTube de zeybek videoları izlerken karşıma çıkan Kadir hocanın videoları ile karşılaştım ve Kadir hoca ile iletişime geçerek kendisinden harmandalı zeybeği dersi almaya başladım.Daha önce hiçbir şekilde oyun tecrübem olmamasına rağmen 5 derste çok güzell derecede sonuç aldım.Kadir hocama emekleri için çok teşekkür ederim.
Sıdıka Tekin
Sıdıka Tekin
29 Aralık 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Instagram aramalarında bulup rastgele geldiğimiz ve yaklaşımı çok güzel Olan Kadir hocamıza teşekkür ediyoruz. Düğünümüze 7 gün kala bizi hazırladı ve motive etti. Düğünümüze katılanlar çok beğendiler çok güzel bi anı bıraktık. Daha öncesinde hiç bir dans eğitimimiz olmamasına rağmen sonuç alabildik. Kurum güvenilir ve profesyonel çalışıyor.❤️
murat cifcisoy
murat cifcisoy
25 Aralık 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Hocam çakal çökerten zeybeği oyunumuz o kadar büyük ses getirdi ki biz inanamadık. Birbirini tanımayan misafirlerimizden ayrı ayrı harika geri dönüşler aldık. 4 saatte bizi orada bulunan insanların hayatları boyunca unutmayacakları bir anının baş kahramanları yaptınız. Size ne kadar teşekkür etsek az olur hocam, iyi ki varsınız, iyi ki sizinle çalıştık.
Veysel ülgen
Veysel ülgen
14 Aralık 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Nişanımız için sürpriz bi zeybek gösterisi planlamıştık ve kurs arayışındayken instagramda Kadir hocama rastladık, ilk andan güvenebileceğimiz ve bizi hazırlayabilecek bir hoca olduğu izlenimi bıraktı ve ders almaya karar verdik, hiç dans altyapım olmamasına rağmen 4 derste bizi istediğimiz zeybek için hazırladı ve nişanımızda herkesi hayran bırakacak şekilde zeybeğimizi oynadık, bu güzel deneyim için teşekkür ederiz.
Efsane Rehimova
Efsane Rehimova
26 Kasım 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Başda Kadir hoca olmaqla bütün kollektivinizə çox təşəkkür edirik💙 3 gün içərisində möhtəşəm bir toy rəqsinin xoreoqrafiyasının öyrənilməsinin mümkünlüyünü Kadir hoca ilə öyrənmiş oldum🦋 Çəkdiyi əziyyətin nəticəsində həqiqətən möhtəşəm bir rəqs ərsəyə gəldi və nəticə həqiqətən çox sevindirdi məni🦋 Hər şey üçün çox amma çox təşəkkür edirik Kadir Hoca -Öncelikle Kadir hoca olmakla tüm ekibinize çok teşekkür ederiz💙 3 gün içerisinde muhteşem bir düğün dansının koreoqrafisinin öğrenilmesinin mümkünlüğünü Kadir hoca ile öğrenmiş oldum🦋 Sarfettiği enerjinin,zahmetin sonucu olarak dansımız gerçekten çok muhteşem oldu ve sonuç beni çok mutlu etdi.💙 Her şey için çok ama çok teşekkür ederiz Kadir Hoca.
Ozan Kahveci
Ozan Kahveci
30 Ekim 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kadir hocadan dugun dansi dersi aldik. 3 günlük calisma ile dugunumuzde cok guzel bir ilk dans performansi sergiledik. Tesekkur ederiz.

Ankara çocuk dans kursları bale, modern dans, latin dansları, hip hop ve yoga olarak ayrılır. Çocuk grupları için ayrılmış özel salonları, alanında deneyimli eğitmenler ve veliler için kafe bölümü bulunmaktadır. Salsa Ankara Dans Kursu sizlerin memnuniyetini ilk önceliği olarak görmektedir. Çocuk dans derslerimiz haftada 1 saat olmaktadır. 4-6 yaş gruplara 5 dakikalık ara verilmektedir.

Ankara’da ailelerin tercih ettiği çocuk dans kursları, bale, modern dans, latin dansları, hip hop ve yoga branşlarıyla minik dansçıların yeteneklerini geliştirmektedir. Çocuklarınızı dansın büyülü dünyasıyla tanıştırabileceğiniz özel salonlara sahip olan kursumuz, alanında uzmanlaşmış deneyimli eğitmenler tarafından verilen derslerle çocukların eğitimine katkıda bulunur.

Çocuklarınıza dansın büyülü dünyasını keşfettirin. Onların hem eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayıp hem de yeni yetenekler kazandırmaya ne dersiniz? Dans, çocukların sosyal, bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlar ve onlara özgüven kazandırır. Peki, bu harika deneyimi onlara sunmanın maliyeti nedir? Siz de “çocuk dans kursu fiyatları” araştırarak, çocuklarınıza uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Çocuğunuza Dansın Sihrini Hediye Edin!

Çocuklarınız için sunduğumuz dans kurslarıyla onların:

 • Fiziksel gelişimini destekleyerek sağlıklı bir yaşama adım atmalarına yardımcı olun.

 • Ruhsal gelişimlerine katkıda bulunarak mutlu ve huzurlu çocuklar yetişmesine önayak olun.

 • Zihinsel gelişimlerini ve yaratıcılıklarını teşvik edin, yeni düşünme biçimleri kazanmalarına destek olun.

 • Sosyal becerilerini geliştirin ve onların sağlıklı ilişkiler kurmalarına yardımcı olacak sosyal beceriler kazanmalarını sağlayın.

Neden Çocuk Dans Kursu?

 1. Özgüven Geliştirme: Dans eden çocuklar kendilerini ifade etmeyi öğrenir, bu da özgüvenlerinin artmasına yardımcı olur.

 2. Arkadaşlık & Sosyalleşme: Kurslar, çocukların yaşıtlarıyla pozitif sosyal etkileşimlerde bulunmaları için harika fırsatlar sağlar.

 3. Disiplin & Sorumluluk: Düzenli derslere katılım ve öğrenme süreci, disiplin ve sorumluluk bilinci kazandırır.

 4. Yaratıcılık & İfade: Dans, çocukların yaratıcılıklarını kullanarak kendilerini ifade etme sanatını öğrenmelerine olanak tanır.

 5. Eğlence & Mutluluk: Dans sayesinde çocuklar müziğin ritmiyle mutlu anlar yaşar ve stres atarlar.

Ankara Çocuk Dans Kursu Fiyatları

Çocukların dans etmeleri için ideal bir zaman yoktur; her an, dansın renkli dünyasına adım atmaları için mükemmeldir. Çocuğunuzun içindeki dansçıyı keşfettirmek için yaşamlarına değer katacak bir aktivitenin kapılarını ardına kadar açın!

ÜYELİKNAKİTKARTTAKSİT
1 Ay2000 ₺2400 ₺yok
3 Ay5000 ₺6000 ₺3
6 Ay9000 ₺10800 ₺3
9 Ay13000 ₺15600 ₺3

Kursumuzda veliler de düşünülmüş olup, istirahat edebilecekleri ve çocuklarının derslerini izleyebilecekleri kafe bölümleri bulunmaktadır. Salsa Ankara Dans Kursu, çocuklara yönelik dans dersleriyle ailelerin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Çocuk dans dersleri, genellikle haftada 1 saat olacak şekilde düzenlenmektedir. Özellikle 4-6 yaş arası gruplar için dersler sırasında 5 dakikalık aralar verilmekte ve bu sayede çocukların daha verimli bir şekilde eğitim almaları sağlanmaktadır.

Aktüel çocuk dans kursu fiyatları ve diğer ayrıntılar için Salsa Ankara Dans Kursu ile iletişime geçebilir, çocuklarınız için en uygun dans eğitimini seçebilirsiniz. Küçük dansçılarınızın yeteneklerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesi için siz de çocuk dans kurslarımıza kayıt yaptırabilirsiniz.

Bale kurslarımızı inceleyin

Modern dans kurslarımızı inceleyin

Ayrıntılı bilgi için:

Salsa Ankara Dans Akademi

0.541 180 80 25

bilgi@salsaankaradans.com

İnstagram: salsa ankara dans kursu 

Açık ve Kapalı Alan

Hava durumuna bağlı olarak açık ve kapalı alanda ders ve pratik yapabilirsiniz.

Dans Cafe İndirimi

Öğrencilerimiz dans cafe ürünlerinden indirimli faydalanır.

Kayıt Dondurma

3 Ay ve üzeri kayıt yaptıran öğrencilerimiz hastalık vb. durumlarda kayıt dondurabilir.

Ücretsiz Otopark

Öğrencilerimiz otoparkımızdan ücretsiz faydalanabilir

Sınırsız Pratik

Öğrencilerimiz ders saatleri dışında ücretsiz olarak çalışma yapabilir.

Ücretsiz Tanıtım Dersi

Ücretsiz tanıtım dersimize katılın. Okulumuzu, eğitmenlerimizi ve ders programımızı inceleyin. Memnun kalmazsanız kayıt yaptırmayın.

SORULAR

Dans eğitimi ne kadar sürer?
İlk 3 ay başlangıç seviyedir. Temel figürleri öğrenirsiniz. Orta seviye 6 ay sürer. İyi derecede dans edebilirsiniz. Orta seviyeyi tamamlayanlar teknik, gösteri ve yarışmacı sınıflarımıza katılabilir.
Soyunma odanız var mı?
Evet soyunma odamız ve dolaplarımız mevcut.
Yaş sınırınız var mı?
Çocuk gruplarımız 4-6, 7-9 ve 10-15 olarak değişir. 16 yaş ve üstü yetişkin gruplarımızdır. 40 yaş üstü için büyükler gruplarımıza katılabilirsiniz.
Dans kursuna gelirken ne giymeliyim?
İlk ders için rahat bir kıyafet ve spor ayakkabı yeterli. Eğitmenimiz gerekli bilgilendirmeyi derslerde yapacaktır.
Kayıt yaptırmadan önce deneme dersinize katılabilir miyim?
Yeni başlayacak gruplarımızda ücretsiz tanıtım dersimize katılabilirsiniz. Devam eden gruplarımızda tek ders ücreti vererek derse katılabilir, memnun kalırsanız farkını vererek kayıt yaptırabilirsiniz.
Gelmediğim derslerde hakkım yanar mı?
Katılmadığınız dersler yapılmış sayılır. Kaçırdığınız dersleri imkan dahilinde başka gruplarda ve pratiklerde telafi edebilirsiniz. 3 ay ve üzeri üyeliklerde kayıt dondurabilirsiniz. Kayıt dondurma en az 2 hafta, en çok 6 ay yapılabilir.
Vazgeçersem ücretimi geri alabilir miyim?
Eğitimleriniz başlamadıysa ücretinizi geri alabilirsiniz. Eğitimleriniz başladıktan sonra sadece özel durumlarda ücret iadesi yapılır.
 • Tayin durumunda ( gerekli belgeler ibraz edilmeli)
 • Dans etmeye engel sağlık problemi olduğunda ( dans edemez ibaresi bulunan doktor raporu ibraz edilmeli )
 • Vefat ( Birinci derecede yakınına ölüm belgesi ibraz edilirse iade yapılır)
İade durumunda girilen ders ücreti, % 20 kdv ve %4 kredi kartı komisyonu kesilerek iade yapılır.
Dans kursu ücretleri taksitle ödenebilir mi?
3 ay ve üzeri kayıtlarda kredi kartına taksit yaptırabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza bağlı olarak vade farkı uygulanabilir.