Hakkımızda

Ankara’nın kalbinde patlayan ritimlerle salsa Ankara dans tutkunlarını bir araya getiriyoruz. Bizimle enerjinizi katlayın, dansla özgürlüğünüzü keşfedin!

Salsa Ankara Dans Ailesi

2011 Yılından beri hizmet vermekteyiz

Dans eğitimi konusundaki tecrübemizi her yıl artırdık. En verimli öğrenme metodlarını geliştirdik. Ankara’nın en iyi eğitmenlerini bir araya getirdik. İstekleriniz doğrultusunda fiziksel koşullarımızı oluşturduk. Kalitemizi teknolojiyle taçlandırdık. Kaliteli eğitim almak hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı. Bunu deneyimlemek için sizi dans okulumuza bekliyoruz. Ücretsiz tanıtım dersimize katılın, okulumuzu görün, eğitmenlerimiz ve çalışanlarımızla tanışın. Beğenirseniz Salsa Ankara ailesine katılın.

Sadece dans kursu değil

Dans etmeyi öğrenmenin en etkili, en kolay ve en eğlenceli hali

29+

Dans Sınıfı

14+

Dans Eğitmeni

15+

Dans Branşı

280+

Mutlu Öğrenci

Müşteri her şeydir

"" En iyi reklam mutlu müşteridir."" Salsa Ankara Dans Kursu olarak bizler dansın, sporun ve sanatın gücüne inanıyoruz. Ailemize katılan siz değerli dostlarımızda gördüğümüz gerek ruhsal gerek fiziksel gerekse sosyal değişim ve dönüşüme hayran kalıyoruz.

Yeni bir yaşam tarzı

"" Öğrenirken mutluysan başarırsın." Birlikte başarmanın hazzını siz değerli üyelerimizle birlikte yaşıyoruz. Sizi geliştiren, hayatınızı güzelleştiren tüm aktiviteler için sizlere kusursuz bir imkan sağlıyoruz. Sadece dans dersi değil, yeni bir hayat tarzı sunuyoruz.

Zaman çok değerli

"" Çok öğrenci değil, dans edebilen öğrenci."" Hepimizin arzusu hedefe çabuk ulaşmak. Bunu başarmak için eğitim sistemimizi ve fiziksel koşullarımızı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda sürekli güncelliyoruz.

Dance Antrenörlerimiz

Dans Eğitmen ve Asistanlarımız

evren zeren 1

Evren Zeren

salsa & Bachata
turkan karaca

Türkan Karaca

Salsa & Bachata
kaan kirkoc

Kaan Kırkoç

Arjantin Tango
aymila acar

Aymila Acar

Bale & Modern Dans
Kadir demir

Kadir Demir

Zeybek & Düğün Dansı
duygu kocak

Duygu Koçak

Oryantal
yunus tasci

Yunuz Taşcı

Kizomba

Ücretsiz Tanıtım Dersimize Katıl

Ertelemeyin ve Deneyin. Sadece bir saat hayatınızı değiştirebilir

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Salsa ankara dans kursu hakkında

Öğrencilerimiz ne söylüyor?