Modern Dans Kursu

Ankara’da kaliteli modern dans kursu arıyorsanız, doğru yere bakıyorsunuz. Yetişkin ve çocuk modern dans kurslarımızla sanatı harekete dönüştürüyoruz. Yeteneklerinizi keşfedin!

Modern dans kursundan beklediğiniz her şeyi sunuyoruz

modern dans kursu
  • Modern dans ücretsiz tanıtım dersimize katılarak eğitmenimizi, ders programımızı ve okulumuzun şartlarını değerlendirebilirsiniz.
  • Çocuk modern dans gruplarımız maksimum 6 kişidir.
  • Okulumuzun otoparkından ücretsiz ve kafesinden indirimli yararlanabilirsiniz.
  • Eğitmenlerimizin tamamı alanında uzman konservatuvar mezunudur.

Ankara Modern Dans Kursu

Ankara modern dans kursları bünyesinde hem çocuklar hem de yetişkinler için sınıflarımız vardır. Çocuk gruplarımız 10-15 yaş aralığındadır. 10 yaşından küçük çocuklar için bale eğitimimiz vardır. 15 yaşından büyükler yetişkin gruplarına alınır. Çocuk gruplarımızın dersleri genellikle hafta sonu yapılır. Ankara modern dans kursu ve kurs fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Öğrencilerimizin aldıkları ders saatlerinin yanı sıra pratik yapabilme imkanları da bulunur. Öğrenilen dans figürlerinin daha kalıcı olmasına olanak sağlar. Siz de boş zamanlarınız için kaliteli bir aktivite düşünüyorsanız Salsa Ankara modern dans kurslarımızı inceleyebilirsiniz. Bu zamana kadar hep ertelediğiniz aktiviteye bir an önce başlayabilirsiniz.

Modern Dans

Ders: 1 saat

Kontenjan: 6 kişi

Pratik: Sınırsız

Çocuk Modern Dans Kursu Fiyatlarımız

ÜYELİKNAKİTKARTTAKSİT
1 Ay1500 ₺1650 ₺yok
3 Ay3700 ₺4070 ₺3
6 Ay7000 ₺7700 ₺3
9 Ay9900 ₺10890 ₺3
çocuk modern dans kursu fiyatları
Ece Çakmak
Ece Çakmak
9 Şubat 2024
Googleden rast gele bulup gelmistik sayın Kadir hocam bize çok destek oldu dansa dair zeybege dair hiçbir bilgimiz olmamasına rağmen 4 saatlik bir eğitim sonucunda beraber çok güzel bir ders çikardık başta çok endişeliydim ta kiii Kadir hocayı tanıyana kadar iyi ki diyorum okul çok güzel geniş salonları tek kelimeyle mükkemel bugün son dersimizi alıp mükkemel bir şekilde ayrıldık her şey için teşşekürler Kadir hocam 🙏
Ece Sarılan
Ece Sarılan
15 Ocak 2024
Kadir Miraç Demir hocamızdan düğünümüz için Zeybek dersi aldık. Kısa bir sürede çok güzel bir koreografiyle derslerimizi tamamladık. Düğünümüzde unutulmaz bir iz bıraktığı için çok teşekkür ederiz 😇
Alperen Kızıltan
Alperen Kızıltan
15 Ocak 2024
biz 13.01.2024 Merve Alperen çiftiyiz nişanımız için sn.Kadir hocamızla yaptığımız özel çalışmalar neticesinde çok güzel ve estetik bir günü geride bıraktık hemen gelip sizlerle de paylaşmak istedim.. Nişanımız hocamızın bize verdiği motivasyon ve emeğin karşılığında çok güzel bir görsel şölen haline geldi ve düğün öncesi adresimiz belli herkese tavsiye ediyoruz biz çok çok çok memnun kaldık sizlerinde memnun kalacağından eminiz 🧿😉♥️
Cihan Gemici
Cihan Gemici
7 Ocak 2024
YouTube de zeybek videoları izlerken karşıma çıkan Kadir hocanın videoları ile karşılaştım ve Kadir hoca ile iletişime geçerek kendisinden harmandalı zeybeği dersi almaya başladım.Daha önce hiçbir şekilde oyun tecrübem olmamasına rağmen 5 derste çok güzell derecede sonuç aldım.Kadir hocama emekleri için çok teşekkür ederim.
Sıdıka Tekin
Sıdıka Tekin
29 Aralık 2023
Instagram aramalarında bulup rastgele geldiğimiz ve yaklaşımı çok güzel Olan Kadir hocamıza teşekkür ediyoruz. Düğünümüze 7 gün kala bizi hazırladı ve motive etti. Düğünümüze katılanlar çok beğendiler çok güzel bi anı bıraktık. Daha öncesinde hiç bir dans eğitimimiz olmamasına rağmen sonuç alabildik. Kurum güvenilir ve profesyonel çalışıyor.❤️
murat cifcisoy
murat cifcisoy
25 Aralık 2023
Hocam çakal çökerten zeybeği oyunumuz o kadar büyük ses getirdi ki biz inanamadık. Birbirini tanımayan misafirlerimizden ayrı ayrı harika geri dönüşler aldık. 4 saatte bizi orada bulunan insanların hayatları boyunca unutmayacakları bir anının baş kahramanları yaptınız. Size ne kadar teşekkür etsek az olur hocam, iyi ki varsınız, iyi ki sizinle çalıştık.
Veysel ülgen
Veysel ülgen
14 Aralık 2023
Nişanımız için sürpriz bi zeybek gösterisi planlamıştık ve kurs arayışındayken instagramda Kadir hocama rastladık, ilk andan güvenebileceğimiz ve bizi hazırlayabilecek bir hoca olduğu izlenimi bıraktı ve ders almaya karar verdik, hiç dans altyapım olmamasına rağmen 4 derste bizi istediğimiz zeybek için hazırladı ve nişanımızda herkesi hayran bırakacak şekilde zeybeğimizi oynadık, bu güzel deneyim için teşekkür ederiz.
Efsane Rehimova
Efsane Rehimova
26 Kasım 2023
Başda Kadir hoca olmaqla bütün kollektivinizə çox təşəkkür edirik💙 3 gün içərisində möhtəşəm bir toy rəqsinin xoreoqrafiyasının öyrənilməsinin mümkünlüyünü Kadir hoca ilə öyrənmiş oldum🦋 Çəkdiyi əziyyətin nəticəsində həqiqətən möhtəşəm bir rəqs ərsəyə gəldi və nəticə həqiqətən çox sevindirdi məni🦋 Hər şey üçün çox amma çox təşəkkür edirik Kadir Hoca -Öncelikle Kadir hoca olmakla tüm ekibinize çok teşekkür ederiz💙 3 gün içerisinde muhteşem bir düğün dansının koreoqrafisinin öğrenilmesinin mümkünlüğünü Kadir hoca ile öğrenmiş oldum🦋 Sarfettiği enerjinin,zahmetin sonucu olarak dansımız gerçekten çok muhteşem oldu ve sonuç beni çok mutlu etdi.💙 Her şey için çok ama çok teşekkür ederiz Kadir Hoca.
Ozan Kahveci
Ozan Kahveci
30 Ekim 2023
Kadir hocadan dugun dansi dersi aldik. 3 günlük calisma ile dugunumuzde cok guzel bir ilk dans performansi sergiledik. Tesekkur ederiz.

Yetişkin Modern Dans Kursu Fiyatlarımız

ÜYELİKNAKİTKARTÖĞRENCİTAKSİT
1 Ay1000 ₺1100 ₺825 ₺yok
3 Ay2600 ₺2860 ₺2200 ₺3 TAKSİT
Özel Ders ( 1 saat)1300 ₺1430 ₺1430 ₺yok
Özel Ders (4 saat)4200 ₺4620 ₺4620 ₺3 TAKSİT
Özel Ders (8 saat)7800 ₺8580 ₺8580 ₺3 TAKSİT

Modern dans kursuna çocuklar 7-8 yaşından itibaren başlayabilir. Fakat öncesinde alacakları bale eğitimi daha faydalı olacaktır.

Fiyatlar üyelik süresine ve yaş grubuna göre  değişmektedir. Modern dans kursu fiyatlarımızı inceleyiniz.

Modern dans kursunda süre sınırlaması yoktur. Çocuk yaşta modern dans eğitimi alan çocuklar ileri de yapacağı bütün fiziksel aktivitelerde başarılı olabilir. 

Evet yetişkin modern dans derslerimiz var. 

Modern dans kurslarımız Bahçelievler mahallesi Azerbaycan caddesi no:35 Kat:1 adresinde yapılmaktadır

Fiyatlarımız üyelik süresine göre değişmektedir. değişmektedir. Modern dans kursu ders  fiyatlarımızı inceleyerek size uygun paketi seçebilirsiniz.

Çocuk ve yetişkin modern dans ücretlerimiz farklıdır. Çocuk gruplarımız maksimum 6 kişiden oluşurken yetişkin gruplarımız 14 kişiye kadar olabilmektedir. Bu nedenle yetişkin modern dans kursu fiyatları daha düşüktür.

Üyeliklerimiz 1 aydan başlıyor. Sadece ilk kayıtta tek ders ücreti ödeyerek dersimize katılıp deneyebilirsiniz

16-24 yaş arası üniversite öğrencisiyseniz  indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.