Dans Geceleri

Ankara dans geceleri ve etkinlikler bizden sorulur desek yeridir. Kurulduğumuz günden bu yana Ankara’da yapılan en büyük dans etkinliklerini düzenliyoruz. Çünkü biliyoruz ki insanlar sosyalleşmek için dans ediyor. Sizleri de etkinliklerimize bekliyoruz.

Salsa Ankara Dans Geceleri - RASA

Rasa dans gecesi her cumartesi 21:00 da Selanik 2 cd. No:74 Kızılay adresinde yapılır. Hem alanın genişliği hem de katılımcı sayısı olarak Ankara’nın en büyük dans gecesidir. Bu gecede her ay farklı bir konsept parti yapılır. Dünya şampiyonundan olimpiyat ve Türkiye şampiyonlarına kadar bir çok ünlü dansçıyı ağırlamıştır. Türkiye’deki en büyük festivallerin tanıtım partilerine ev sahipliği yapar. 2015 yılından beri Ankara’nın hem alan hem de katılımcı olarak en büyük dans gecesidir.

Eğer dans eğitimi alıyorsanız bunu uygulamalı bir eğitim olduğunu unutmayın. Özellikle reflekslerin devreye girdiği eğitimlerde, bilimsel olarak öğrenim/ pratik oranı 1/3 dür. Yani haftada bir saat ders alıyorsanız haftada 3 saat dans etmeniz öneriliyor. Bu yüzden gecelerde dans eden ve pratiklere katılan insanlar çok hızlı bir şekilde dans etmeye başlarlar. 

Biz Salsa Ankara Dans Akademi olarak öğrencilerimize 6 saat pratik ve dans gecesi imkanı sunuyoruz. Ayrıca boş zamanlarında okulda pratik yapmalarını teşvik ediyoruz.

Ankara Dans Geceleri: Renk, Enerji ve Yetenek Sahnede!

Dansı bütün hevesiyle yaşamak isteyenler, Ankara’nın ritmi sizi çağırıyor! Türkiye’nin en renkli dans okulundan selamlar. Biz, dersliklerdeki teorik bilgileri bir kenara bırakıp, öğrencilerimizi Ankara dans gecelerinin ışıltısına davet ediyoruz. Peki, neler mi yapıyoruz? Dans geceleri düzenliyor, şehrin enerjisini ayaklarımızın altında hissediyor ve öğrendiklerimizi dans severler önünde sergiliyoruz.

🌟 Ankara’da Dansın Adresi: Enerjik Gece Etkinlikleri

Merakla beklenen, öğrencilerimizin ve dans tutkunlarının buluşma noktası olan dans gecelerimiz, herkese açık. Talentlarınızı sergilemek, yeni insanlarla tanışmak ve doyasıya eğlenmek için siz de bize katılın.

Etkinliklerimizden anında haberdar olmak için bizi takip edin!

Salsa Ankara Teras Dans Gecesi

Teras dans gecesi, salsa ankara dans cafe de yapılmaktadır. Etkinliğimiz her cuma 21:00 – 00:00 arasındadır. Bu gece öncesinde her ay ücretsiz workshoplar düzenlenir. Bu gecede Ankara ve Anıtkabir manzarasında, hava koşullarına göre açık havada dans edebilirsiniz. Salsa Ankara Dans Kursu öğrencilerine ücretsizdir.

Dans kursumuzda her hafta farklı etkinlikler yapıyoruz. Çünkü bir çok insanın dans etmek isteme sebebi sosyalleşmek. Bu etkinliklerle tüm öğrencilerimiz birbiriyle kaynaşır, dans etmeyi öğrenirken güzel vakit geçirir.

Diğer etkinliklerimiz

Dans Gecemizde Önem Verdiklerimiz

Dans gecelerinde eşli dans edilmektedir. Bu sebeple kişisel bakımınıza özen göstermenizi isteriz

Gece organizasyonu Salsa Ankara Dans Akademi tarafından yapılmaktadır. Fakat tüm dans okullarının katıldığı bir gecedir. Bu gecede kişilerin başka dans okullarının öğrencilerine reklam yapmasına, kendi okullarına çağırmasına kesinlikle müsade edilmez. Bu davranışlarda bulunanları bildirmeniz halinde girişleri yasaklanır.

Gecemizde katılımcıları rahatsız edecek davranışlarda bulunulmasına izin vermeyiz. Dans gecemizin kalitesinden ödün vermemesi için rahatsız olduğunuz durumları veya kişileri mutlaka bize bildiriniz. Aksi takdirde rahatsız edici durumlar devam edecektir.

Öneri ve eleştirilerinizi yorum bölümüne yazarsanız daha iyi hizmet verebiliriz.

Etkinliklerimizden ücretsiz faydalanmak için kurslarımıza bekliyoruz

Dans Sınıflarımız

Herkes İçin dans kursları

Rasa dans gecesi Selanik 2 cadde no:74 Kızılay adresinde yapılıyor.

Salsa Ankara Dans Akademi olarak gecelerimiz her cuma Dance Cafe ve her cumartesi Rasa da yapılıyor

Salsa Ankara Dans Akademi olarak gecelerimiz her cuma Dance Cafe ve her cumartesi Rasa da yapılıyor