Dans Hakkında Sık Sorulan Sorular

Dans kursları ve dersleri ve aklınıza gelen merak ettiğiniz soruları bize iletin. Dans hakkında sık sorulan soruları sizin için derleyip yanıtlıyoruz.

Dans ile ilgili sorularınız

Ankara’da dans kursları yoğun olarak Tunalı ve Bahçelievler civarında konumlanmıştır. Salsa Ankara Dans Akademisi Bahçelievler 3. caddede olup Ankara’nın her yerinden tek vasıta ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konuma sahiptir.

Dans kursu fiyatlarımız 800₺ ile 1350 ₺ arasında değişmektedir. Fiyatlarımız seçtiğiniz dans türü ve ders saatine göre farklılık göstermektedir. Kurs ücretlerimizi dans kursu fiyatları sayfamızdan görebilirsiniz.

Salsa Ankara Dans Kursu Ankara Kızılay'dan metro ile 10 dakikada ulaşabileceğiniz Bahçelievler semtindedir. Metro çıkışına beş dakika yürüme mesafesinde olan dans kursumuz Ankara'nın ulaşım konusunda en rahat dans okuludur.

Dans kursumuz istediğiniz dansın veya sporun eğitimini alarak donanım kazanırken aynı zamanda hayatın akışında karşılaştığınız sorunlardan uzaklaşarak ruhen hafifleyip dinginleşebileceğiniz, sakinleşebileceğiniz, enerji yüklenip keyifli ve oldukça eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz çok yönlü bir mekandır. Pek çok çeşitli aktivitelerle sosyal yaşantınıza canlılık katacak, yepyeni ve birbirinden kıymetli deneyimlerle yaşamdan lezzet alacağınız, kısa sürede vazgeçilmeziniz haline gelecek sosyal bir okuldur.

Dans kursumuza gelerek dilediğiniz dans branşının tanıtım dersine girebilir, sonrasında hemen dans eğitiminize başlayabilirsiniz. İlk birkaç haftadan itibaren bedeninizdeki değişimi fark etmeye başlayacak ve dans etmeye başladığınızı göreceksiniz. Dans eğitiminiz ilerledikçe ve bunu pratiklerle de desteklediğinizde dans edebiliyor hale geleceksiniz. Tanıtım dersi rezervasyon formunu doldurarak ilk adımı hemen atabilirsiniz.

Dans kursuna yazılırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bu unsurlara sahip olan dans okulunu tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Salsa Ankara Dans Akademisi bir dans okulunda olması gereken tüm özelliklere sahiptir. Alanında uzman ve belge sahibi eğitmenleri, teknik açıdan donanımlı ve kaliteli salonları, ders ve pratik saatleri, sosyal aktiviteler gibi özellikleri bakımından sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. 

Dans kursuna yazılmak için kesinlikle bir yaş sınırlaması yoktur. Salsa Ankara Dans Akademisi'nde çocuk ve yetişkin grupları mevcuttur. Yaşınıza yakın kişilerle aynı grupta aynı dersi alırsınız. Önemli olan sadece istemeniz. Yaşınızın hiçbir önemi yok. Ruhunuz genç olsun yeter.

Dans kursumuzda dans eğitmenlerimizin tamamı alanında yetkin, gerekli tüm belge ve donanıma sahip, çeşitli ulusal ve uluslararası festival ve şovlarda boy göstermiş ve kendini kanıtlamış usta eğitmenlerdir. Her biri birbirinden güleryüzlü eğitmenlerimiz ve asistanlarımız sizin için buradadır. Sizlerin gelişimi için en uygun ve en iyi koreografileri oluşturarak derslerin en verimli şekilde geçmesini sağlarlar. Eğitmenlerimizi ve eğitimlerimizi hakkımızda bölümünde görebilirsiniz

Dans kursuna yazılmak için yalnızca istemek yeterlidir. Her insan fiziksel yeterliliği doğrultusunda muhakkak bir gelişme gösterir. Eğitimini alıp emek verdikten sonra gerçekleşmeyecek bir başarı yoktur. Her insan kendi ölçüsünde yeteneklidir. Önemli olan bu yeteneği keşfedebilmek ve ortaya çıkarabilmektir.

Salsa Ankara Dans Kursunda başlangıç seviyeden itibaren her seviyeye uygun gruplarımız bulunmaktadır. Eğer daha önce dans ettiyseniz, eğitmenlerimizle ortak bir karar vererek seviyenize uygun gruba alınır ve oradan devam edersiniz. Ayrıca bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kesinlikle böyle bir şart yok. Dans kursumuza yazılan pek çok kişi tek başına kaydolmakta ancak kaydolduktan sonra partner edinmektedir. Kursumuza geldiğinizde zaten sosyal bir ortamla karşılaşacağınız için partner edinmeniz hiç de zor olmayacaktır.

Kursumuzda ders günleri ve saatleri öğrenci ve çalışan kursiyerlerimize en uygun olacak şekilde düzenlenmiştir. Haftaiçi ve haftasonu gruplarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Katılamadığınız dersler için telafi dersleri talep edebilirsiniz veya eğitmenlerimiz tarafından pratik saatlerinde gruba yetişmeniz sağlanır. Vardiyalı olarak çalışıyor veya sürekli değişen nöbetleriniz oluyorsa özel ders seçeneklerimizi düşünebilirsiniz. Kursumuzda her şey sizin memnuniyetiniz içindir. Size nasıl uygun olacaksa o şekilde hizmet verilmektedir.

En iyi dans kursu kursiyerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren dans kursudur. Salsa Ankara Dans Kursu aradığınız tüm özelliklere sahiptir. Salsa Ankara Dans Akademisi'nde dans eğitiminizi tamamlarken birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelerle hayatınıza renk katarsınız. Dans kursumuzda her şey sizin memnuniyetinize yönelik olarak dizayn edilmiştir. Eğitim kalitemiz, sizlere sunduğumuz sosyal hizmetler tüm dansseverlerden tam not alarak bizleri mutlu etmektedir.

Kursumuzda dans kursu ücretinizi tek seferde veya üç, altı, dokuz aylık taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Kursumuzda sizin için en uygun olacak şekilde ödeme planı oluşturulur. Dans kursu üyelik paketlerimizi inceleyip size uygun olanı seçebilirsiniz.

Kursumuzda peşin ödemelerde size özel indirimler sağlanmaktadır. Ayrıca uzun süreli üyeliklerde ekstra indirimlerimiz mevcut. Dans kursu kampanyaları ve indirimlerimizi inceleyiniz.

Tabii ki. Kursumuzda zengin branş çeşitliliği mevcuttur. Dans branşlarının yanısıra zumba, yoga, pilates gibi spor branşlarını da tercih edebilir, bedeninizi estetiksel anlamda geliştirerek zinde tutabilirsiniz. Ayrıca salsa, hip hop, oryantal dansları da yüksek kalori yaktıran dans türleridir.

Dans kursumuz Ankara'nın en aktif, en kalabalık ve en eğlenceli dans gecelerini düzenlemektedir. Dans gecelerine katılarak çeşitli şovları izleme fırsatı yakalayabilir, sınırsız pratiklerle kendinizi geliştirebilir, yepyeni ve dopdolu bir sosyal çevre edinebilirsiniz.