Salsa Kursu

Ankara’nın en eski dans okullarından biriyiz. Hobi edinmek ve sosyalleşmek istiyorsanız sosyal salsa ve bachata gruplarımız tam size göre. Profesyonel bir dansçı olmak istiyorsanız salsa teknik, salsa gösteri ve salsa yarışmacı sınıflarımıza katılabilirsiniz. 

Neden Salsa Ankara Dans Kursunu tercih etmelisiniz?

salsa kursları
 • Çift Dans Eğitimi: Tek kurs ücretiyle hem salsa hem de bachata dersleri alabilirsiniz.
 • Ders süresi 1 saat değil, 2 saat 15 dakikadır.
 • Haftada 3 gün pratik ve dans gecesi ile eğitim sürecini hızlandırıyoruz.
 • Ücretsiz otoparkı ve açık hava sınıfı olan tek dans okuluyuz
 • Eğitimlerimiz uluslar arası geçerliliktedir. Üniversite onaylı ve e-devlette görünür sertifika verebilen tek dans okuluyuz.
 • Eğitimlerinizi ücretsiz workshoplar ve ders videoları ile destekliyoruz.
 • Ankara'nın en fazla etkinlik yapan dans okuluyuz. Sosyalleşmenize yardımcı oluyoruz
 • Üniversite öğrencilerine özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.
 • Kursa Partnerli gelme zorunluluğu yoktur. Eşit sayıda kadın ve erkek öğrenci alınır.

Ankara Salsa Kursu

Ankara'da salsa rüyasını Salsa Ankara Dans Akademide yaşayın! Uygun fiyatlarla en kaliteli salsa kursu eğitimini almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

"Ücretsiz salsa tanıtım dersi için" yerinizi hemen ayırtın!

Ankara’nın en başarılı beş dans kursunun fiyatlarını alıyoruz. Saat / Fiyat oranlarını hesaplıyoruz. En ucuz fiyatı sizlere sunuyoruz. İsterseniz siz de deneyin. Belli başlı dans kurslarını arayın, eğitim süresi, eğitmen ve fiyatlarımızı karşılaştırın.

Salsa Dersi

ders: 2 saat 15 dakika

Kontenjan 24

Pratik: 2 Saat

Dans Gecesi: 2 Gün

Salsa Kursu Ücretlerimiz

ÜYELİKNAKİTKARTÖĞRENCİTAKSİT
1 Ay1750 ₺2100 ₺1300 ₺yok
3 Ay4100 ₺4920 ₺3100 ₺3 TAKSİT
6 Ay7650 ₺9180 ₺5700 ₺3 TAKSİT
9 Ay11300 ₺14690 ₺8500 ₺3 TAKSİT
Özel Ders ( 1 saat)1500 ₺1800 ₺yok
Özel Ders (4 saat)5000 ₺6000 ₺3 TAKSİT
Özel Ders (8 saat)9000 ₺10800 ₺3 TAKSİT
salsa kursu fiyatları
Ece Çakmak
Ece Çakmak
9 Şubat 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Googleden rast gele bulup gelmistik sayın Kadir hocam bize çok destek oldu dansa dair zeybege dair hiçbir bilgimiz olmamasına rağmen 4 saatlik bir eğitim sonucunda beraber çok güzel bir ders çikardık başta çok endişeliydim ta kiii Kadir hocayı tanıyana kadar iyi ki diyorum okul çok güzel geniş salonları tek kelimeyle mükkemel bugün son dersimizi alıp mükkemel bir şekilde ayrıldık her şey için teşşekürler Kadir hocam 🙏
Ece Sarılan
Ece Sarılan
15 Ocak 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kadir Miraç Demir hocamızdan düğünümüz için Zeybek dersi aldık. Kısa bir sürede çok güzel bir koreografiyle derslerimizi tamamladık. Düğünümüzde unutulmaz bir iz bıraktığı için çok teşekkür ederiz 😇
Alperen Kızıltan
Alperen Kızıltan
15 Ocak 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
biz 13.01.2024 Merve Alperen çiftiyiz nişanımız için sn.Kadir hocamızla yaptığımız özel çalışmalar neticesinde çok güzel ve estetik bir günü geride bıraktık hemen gelip sizlerle de paylaşmak istedim.. Nişanımız hocamızın bize verdiği motivasyon ve emeğin karşılığında çok güzel bir görsel şölen haline geldi ve düğün öncesi adresimiz belli herkese tavsiye ediyoruz biz çok çok çok memnun kaldık sizlerinde memnun kalacağından eminiz 🧿😉♥️
Cihan Gemici
Cihan Gemici
7 Ocak 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
YouTube de zeybek videoları izlerken karşıma çıkan Kadir hocanın videoları ile karşılaştım ve Kadir hoca ile iletişime geçerek kendisinden harmandalı zeybeği dersi almaya başladım.Daha önce hiçbir şekilde oyun tecrübem olmamasına rağmen 5 derste çok güzell derecede sonuç aldım.Kadir hocama emekleri için çok teşekkür ederim.
Sıdıka Tekin
Sıdıka Tekin
29 Aralık 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Instagram aramalarında bulup rastgele geldiğimiz ve yaklaşımı çok güzel Olan Kadir hocamıza teşekkür ediyoruz. Düğünümüze 7 gün kala bizi hazırladı ve motive etti. Düğünümüze katılanlar çok beğendiler çok güzel bi anı bıraktık. Daha öncesinde hiç bir dans eğitimimiz olmamasına rağmen sonuç alabildik. Kurum güvenilir ve profesyonel çalışıyor.❤️
murat cifcisoy
murat cifcisoy
25 Aralık 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Hocam çakal çökerten zeybeği oyunumuz o kadar büyük ses getirdi ki biz inanamadık. Birbirini tanımayan misafirlerimizden ayrı ayrı harika geri dönüşler aldık. 4 saatte bizi orada bulunan insanların hayatları boyunca unutmayacakları bir anının baş kahramanları yaptınız. Size ne kadar teşekkür etsek az olur hocam, iyi ki varsınız, iyi ki sizinle çalıştık.
Veysel ülgen
Veysel ülgen
14 Aralık 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Nişanımız için sürpriz bi zeybek gösterisi planlamıştık ve kurs arayışındayken instagramda Kadir hocama rastladık, ilk andan güvenebileceğimiz ve bizi hazırlayabilecek bir hoca olduğu izlenimi bıraktı ve ders almaya karar verdik, hiç dans altyapım olmamasına rağmen 4 derste bizi istediğimiz zeybek için hazırladı ve nişanımızda herkesi hayran bırakacak şekilde zeybeğimizi oynadık, bu güzel deneyim için teşekkür ederiz.
Efsane Rehimova
Efsane Rehimova
26 Kasım 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Başda Kadir hoca olmaqla bütün kollektivinizə çox təşəkkür edirik💙 3 gün içərisində möhtəşəm bir toy rəqsinin xoreoqrafiyasının öyrənilməsinin mümkünlüyünü Kadir hoca ilə öyrənmiş oldum🦋 Çəkdiyi əziyyətin nəticəsində həqiqətən möhtəşəm bir rəqs ərsəyə gəldi və nəticə həqiqətən çox sevindirdi məni🦋 Hər şey üçün çox amma çox təşəkkür edirik Kadir Hoca -Öncelikle Kadir hoca olmakla tüm ekibinize çok teşekkür ederiz💙 3 gün içerisinde muhteşem bir düğün dansının koreoqrafisinin öğrenilmesinin mümkünlüğünü Kadir hoca ile öğrenmiş oldum🦋 Sarfettiği enerjinin,zahmetin sonucu olarak dansımız gerçekten çok muhteşem oldu ve sonuç beni çok mutlu etdi.💙 Her şey için çok ama çok teşekkür ederiz Kadir Hoca.
Ozan Kahveci
Ozan Kahveci
30 Ekim 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kadir hocadan dugun dansi dersi aldik. 3 günlük calisma ile dugunumuzde cok guzel bir ilk dans performansi sergiledik. Tesekkur ederiz.

Eşiniz olmadan salsa kursuna gelebilirsiniz. Gruplarımıza eşit sayıda kadın erkek almaya özen gösteriyoruz. Ders esnasında sürekli partner değiştirerek dans ediyoruz. Tabi ki değiştirmek zorunda değilsiniz. Kayıtlarımız da üç aylık olduğu için büyük ölçüde denge korunuyor. Kursu bırakan arkadaşlarımız olursa daha üst seviyelerden öğrencilerimizi çağırarak dengelemeye çalışıyoruz. Fakat yine de hastalık vs. sebeplerden derse gelmeyenler olacaktır. Bu sebeple sürekli partner değiştiriyoruz.

Salsa kursu ilk 3 ay başlangıç seviye sürüyor. Sonrasında orta seviye salsa kursu, salsa teknik, gösteri ve yarışmacı sınıfları olarak devam ediyor. 

Haftada 2 gün toplam 3,5 saat ders ve pratiğimiz oluyor. 

İlk 6 ay salsa ve bachata kursunu birlikte alıyorsunuz. Sonrasında Salsa teknik ve bachata teknik olarak ayrılıyor.

Üyelik sürenize bağlı olarak kurs fiyatlarımız değişiyor.

Salsa Bachata Kursu Fiyatları

sayfamızda güncel salsa kursu fiyatlarını bulabilirsiniz.

Başlangıç ve orta seviyeyi tamamladığınızda salsa mesleki eğitim sertifikası almaya hak kazanırsınız. Bu belge resmi kurumlarda da kullanılabilen, e-devlette görünen ve uluslar arası geçerliliği olan eğitmenlik sertifikasıdır. Eğer dans okulu açmayı planlıyorsanız bunun için bağlı olacağınız kurumun 2. kademe eğitmenlik belgesini de almanız gerekli.

Özel bir salsa kıyafetine gerek yok. Rahat kıyafet giymeniz yeterli. Salsa yaparken terleyeceğinizi göz önünde bulundurarak yedek kıyafet getirebilirsiniz.

Salsa ayakkabısı dans ederken hareketleri estetik yapmanıza yardımcı olur. Dans ayakkabısı edinene kadar altı yumuşak bir spor ayakkabı giyebilirsiniz. 

Evet. Salsa özel ders alabilrsiniz. Salsa özel ders fiyatlarımızı inceleyin

Salon boyutlarına göre sınıflarımız 12, 16 veya 24 kişilik olabiliyor. Pandemi döneminde bu sayılar %50 az olarak uygulanır

Tabi ki değilsiniz. Soysal latin dansları dünyanın her yerinde aynıdır. Sportif latin danslarından farklı olarak karşınızdaki kişiyle dans edebilmeniz için birlikte eğitim almanız veya daha önce birlikte dans etmiş olmanız gerekmez. Farklı kişilerle dans etmeniz sosyal ortamlarda dans etmenizi kolaylaştırır. Tabi ki bizim için eş değiştirmemizin esas sebebi siz İtalya’ya gidince rahatça herkesle dans edin değil.

Grup içinde arkadaşlığı artırmak. Dans etmek istemediğiniz kişiyle 2 saat boyunca dans etmek zorunda kalmamanız. Partner eşitsizliği durumunda 2 saat partnersiz kalmaktansa herkesin sadece 5 dakika partnersiz dans etmesi. Bir gün partnerinizin derse gelemeyeceğini ya da kursu bıraktığını düşünün. Gruptakilerin sizinle dans etmemesi yüksek ihtimal.

Evet pratiklere katımak zorunlu. Tabiki katılmayanı kurstan atmıyoruz fakat şimdiye kadar bir ay sadece derse gelip, sonrasında piste çıkıp dans edebilen öğrencimiz olmadı. Zaten bir süre sonra beceremedikleri için bırakıyorlar. Bilmek ve yapabilmek çok farklı kavramlardır. Bunu araba veya bisiklet kullanmak gibi düşünebilirsiniz. Haftalarca eğitim aldınız, vites, gaz vs. hepsini nasıl kullanıldığını biliyorsunuz. Fakat hiç arabaya binmediniz. Yapmanız gereken şey yola bakacaksınız, direksiyonu yöneteceksiniz, aynı anda debriyaja basacaksınız, bakmadan vitesi değiştireceksiniz, gaza basarken debriyajı yavaşça bırakacaksınız, bu sırada dikiz ve yan aynaları kontrol edeceksiniz. Kısacası hiç araba kullanmayan biri için dünyanın en zor işlerinden birisi. Oysa bunu herkes yapıyor, hatta aynı anda cep telefonuyla konuşup, emniyet kemeri takıp, sigara içerek daha karmaşık hale getirebiliyor.

Dans da tamamen böyledir. Derste dansı, pratikte dans etmeyi öğrenirsiniz. En önemli kısım da temel adım pratikleridir. Genelde yeni başlayanlar bir kaç figür öğreneyim, pratiğe öyle gelirim der. Eğer temel adımı biliyor fakat müzikle akıcı şekilde yapamıyorsanız en fazla 3 figür ilerleyebilirsiniz demektir. Bunu daha net ve bilimsel olarak açıklamak gerekirse, bir hareketi 1500 defa doğru tekrarladığınızda bu alışkanlık haline gelir. Aynı araba kullanmak gibi; biri mi bastım, iki geriye miydi diye düşünmeden, hatta aynı anda sohbet ederek dans edebilirsiniz.

Bunu size söyleyebilecek bir eğitmen henüz dünyaya gelmedi. Çalışmak, pratik yapmak, yatkınlık ve yetenek, müzik kulağı ve öğrenmekle kastettiğiniz şey gibi bir çok faktör mevcut. Sadece genelleme yapabiliriz. Eğer derslere ve pratiklere düzenli geliyorsanız; üç ay sonunda dans etmeyen arkadaşlarınızın “ne güzel dans ediyor” , bizim de “artık dans etmeyi öğrenebilir” dediğimiz seviyeye gelebilirsiniz.

Bu 3 aylık döneme başlangıç – hobi sınıfı diyoruz. Sonraki bir yıllık dönem orta seviye olarak adlandırılır. Bu dönemi tamamlayan neredeyse herkes dans edebilir, pek azı da ileri seviyeye geçerek profesyonel dansçı veya antrenör olma yolunda devam eder. Fakat en başında söylediğimiz gibi bu süreyi siz belirlersiniz. Aynı eğitmenimizden eğitim alan kişilerden 6 ay sonunda gösteri yapan olduğu gibi bir yıl sonunda hobi seviyesinde dans eden öğrencilerimiz de mevcut. Tabi ki bu başarı ve başarısızlık olarak nitelendirilemez. Dans kiminiz için yaşam tarzı, kiminiz için iş çıkışı stres atacağınız bir hobi olabilir.

Evet derslerde dans ayakkabısı zorunlu. Dans ayakkabıları doğru ve kolay şekilde dans edebilmeniz için yapılmış araçlardır. Adımlarla anlatmaya çalışalım. Öne adımlarımızda ayağımızın ball dediğimiz kısmı ilk yere temas etmelidir. Normal ayakkabıyla dans ettiğimizde ilk parmaklarımız yere temas eder. Biraz uğraşırsanız ve pratik yaparsanız belki doğru basabilirsiniz. Dans ayakkabısında ise zaten doğru kısım ilk yere temas eder. Devamında hareketlerinizin estetik görünmesi için ayağınızın kademeli olarak yere temas etmesi gerekir.

Bunu yalnızca dans ayakkabısı, pisi veya yalın ayakla yapabilirsiniz. Geriye adımlarda adımımızı tamamlamadan geri döneriz. Bu bizim hızlanmamızı ve dengede kalmamızı sağlar. Dans ayakkabısında bu eğim zaten vardır. Orta kısmı eğilebilen malzemeden yapıldığı için geriye düşmezsiniz. Dönüşlerimizi parmak ucunda ball dediğimiz kısımda yaparız. Dans ayakkabılarının orta kısımları yere temas etmediği için topuğumuzu kaldırdığımız anda doğru noktaya basmış oluruz. Belirli bir süre kullandığınızda adımlarınızı doğru basmaya alışırsınız.

İyi dans eden bir çok insanı  izlediğinizde, dans ayakkabısı giymemiş olsa bile topukları sürekli havada ve ayaklarını dans ayakkabısı ile aynı şekilde tutarak dans ettiğini görebilirsiniz. Eğer ilk 3 hafta içinde dans ayakkabısı giymeye başlamazsınız giydiğinizde dansa yeni başlamış gibi hissedeceksiniz. Aynı adımları doğru atmayı tekrar öğrenmeniz gerekecek.

Evet yaş sınırlamamız var. Fakat beden değil ruh yaşı. Eğer kendinizde dans edecek enerjiyi ve isteği göremiyorsanız yaş sınırımızın üstündesiniz demektir. Üyelerimizin büyük çoğunluğu 20-30 yaş arası. Fakat hemen her yaşta üyemiz var. Ayrıca 40 yaş üzeri kursiyerlerimiz için dönem dönem büyükler kategorisi adında ayrı sınıf açıyoruz.

Maalesef ücretinizi iade edemeyiz. Hemen aklınıza tüketici hakları geldi değil mi? Haklısınız bir ürünü beğenmediğinizde bir hafta içerisinde iade edebilirsiniz. Biz derslerimizi partnerli yaptığımız için ve eğitmen ücretlerini peşin ödediğimiz için ilk dersinizi ücretsiz yapıyoruz. Yani al kullan beğenirsen satın alırsın diyoruz. Bu gibi durumlarda sinirlenmenizi anlıyoruz. Girmeyeceğiniz dersin parasını ödüyorsunuz. Fakat sinemada filmin ilk yarısı bitince görevliye gidip ben filmi beğenmedim paramı geri verin dediğinizi ya da restorantta yemeği yiyip beğenmedim dediğinizi hayal edin. Bu konuda madur olmamanız için imzaladığınız sözleşmede de bunu küçük puntolarla değil, direk görebileceğiniz şekilde belirtiyoruz.

Ankara’da Salsa Kursu Seçiminin Önemi

Ankara’da salsa kursu seçerken dikkatli olmak önemlidir. Başkentte çok sayıda dans okulu bulunduğu için:

 • Deneyimli eğitmenlerin olduğu kursları tercih etmek gelişim için kritik.
 • Ulaşım kolaylığı olan kursların seçimi motivasyonu artırır.
 • Makul fiyatlı kurslar bütçeyi sarsmadan düzenli katılımı mümkün kılar.
 • Dans kursunun fiziksel yeterliliği sizin gelişiminizde önemli bir etkendir.

Bu faktörler, salsa öğrenirken verimliliğinizi ve keyfinizi artıracak. Yani doğru kurs seçimi, Ankara’da salsa dansındaki başarınızı doğrudan etkileyecek.

Salsa Kursu Eğitmeninin Kalitesi ve Deneyimi

Salsa kursunda eğitmenin tecrübesi, öğrencilerin gelişmesinde hayati rol oynar. Kaliteli bir eğitmen, temel adımlardan gelişmiş figürlere kadar doğru teknikleri öğretir. Kursiyerlerin salsa dansına olan tutkularını artırır. İşte dikkat edilmesi gereken noktalar:

 • Eğitimin Süresi: Eğitmenin salsa eğitimi aldığı ve öğrettiği süre, yetkinliğinin göstergesidir.
 • Sahne Deneyimi: Aktif dans eden eğitmenler, sahne tecrübelerini derslere yansıtırlar.

 • Öğrenci Geri Bildirimleri: Mezun öğrencilerin deneyimleri, eğitmenin öğretim kabiliyetini gösterir.
 • Yenilikçi Yaklaşım: Dansın dinamik yapısına uyum sağlayan ve sürekli kendini geliştiren eğitmenler tercih edilmelidir.
 • Eğitmen Sayısı: Birden fazla eğitmen ve yardımcı eğitmen olması eğitiminizin aksamaması ve daha kolay yardım almanızı sağlar

Eğitmenin kalitesi, sizin dans yolculuğunuzun kalitesini doğrudan etkileyecektir.

Dance Antrenörlerimiz

Dans Eğitmen ve Asistanlarımız

Kurs Merkezinin Konumu ve Ulaşım Kolaylığı

Salsa Ankara Dans Kursu, Bahçelievler’de merkezi bir konumda bulunuyor.

 Ulaşım açısından:

 • Toplu taşıma: Beşevler metrosundan 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde. Kızılay, ulus ve keçiören dolmuşları önünden geçiyor.
 • Özel araç: Ana yollara yakın, aracınızla rahatça gelebilirsiniz. Açık ve kapalı ücretsiz otoparkımız mevcut.
 • Yürüme mesafesi: Yakın çevredeki üniversitelere, 7. caddeye yürüme mesafesinde.

Kursa ulaşım kolaylığı her yaş ve sosyal gruptan insana salsa öğrenme fırsatı sunuyor.

Ders Programlarının Çeşitliliği ve Esnekliği

Salsa kursları, katılımcıların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Hafta sonları veya iş çıkışı gibi zaman dilimlerinde yapılan derslerle, herkesin yoğun programına uyum sağlar. Bazı kurslar:

 • Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar farklı dans beceri düzeylerini kapsar.
 • Özel ders imkanları sunarak kişisel ilerlemenize öncelik tanır.
 • Grup dersleriyle sosyalleşme ve eşli dans etme pratiği yapmanızı sağlar.
 • Esnek ders saatleri ve sıkılığı, kişisel zaman yönetiminize katkıda bulunur.
 • Dans kursuna katılmanız için partner zorunluluğu yoktur.

Bu çeşitlilik, salsa öğrenirken kişisel tercihlerinize göre bir program seçme özgürlüğü sunar.

Sınıf Mevcutları ve Birebir Eğitim İmkanı

Salsa kursları, öğrenme deneyiminizi kişiselleştirmenizi sağlayan çeşitli sınıf büyüklükleri sunar. Bu kurslar genellikle daha küçük sınıflar halinde düzenlenir. böylece her öğrenci yeterli derecede dikkat ve rehberlik alabilir. Kursumuzda, öğrencinin geliştirilmesine odaklanan bire bir eğitim seçenekleri de sunuyoruz. Kurs fiyatları, mevcut sınıf büyüklüğüne ve birebir eğitim imkanına göre farklılık gösterebilir. Küçük gruplar veya özel dersler daha yüksek bir yatırımı gerektirebilir. Fakat kişisel ilerleme için daha etkili bir ortam sunar.

Eğitim Materyalleri ve Sosyal Dans Etkinlikleri

Salsa kurslarına katılan herkes için eğitim materyalleri büyük önem taşır. Bu materyaller eğitici videolar, müzik listeleri ve ders videolarıdır. Salsa Ankara Dans Akademide bu materyaller öğrenciye ücretsiz sunulur.

Ayrıca, kursiyerlerin öğrendiklerini pekiştirebilmeleri için sosyal dans etkinlikleri düzenlenir. Sosyal ortamlar, dans becerilerini geliştirmenin en eğlenceli yollarından biridir. Ankara’nın en büyük dans gecesi okulumuza aittir. Bu gecelerde hem okulumuz öğrencileri hem de diğer dansçılar haftada iki gün dans edebilirler. Ayrıca okulumuzda hava durumuna göre kapalı ve açık alanda pratiğimiz yapılır. Bu pratikler ve bazı dans gecelerimiz öğrencilerimize ücretsizdir.

 • Eğitim materyalleri öğrenmeyi kolaylaştırır.
 • Sosyal dans etkinlikleri, pratik yapıp, sosyalleşmek için idealdir.
 • İyi bir kurs, her ikisini de kapsamlı şekilde sunar.

Spesifik Salsa Stilleri ve Kursun Sunduğu Çeşitler

Salsa kursları, dansçıların farklı stillerde kendilerini ifade etmelerini sağlar. İşte popüler salsa stilleri:

 • Küba Salsa (Casino) Stili: Küba’nın enerjik atmosferini yansıtan bir stil.
 • LA (Los Angeles) Stili: Gösterişli figürler ve hızlı dönüşlerle dolu.
 • New York Stili: Daha teknik ve müzikaliteye odaklı.
 • Kolombiya Stili: Hızlı ayak işleriyle bilinen bir stil.
 • Puerto Riko Stili: Elegans ve pürüzsüz hareketleri ön plana çıkarır.
Dünyada en yaygın salsa stili LA salsa olduğundan, başlangıç ve orta seviye derslerimizde bu stilin eğitimi verilir. Sonrasında LA ve New York stili salsa eğitimleriyle devam edilir. Diğer salsa stillerinin yaygınlığı pek olmadığından eğitimlerimizde yer vermiyoruz.

Salsa kursları sadece dans dersleriyle sınırlı değil. Aynı zamanda müzikal ritmi kavrama ve sosyal dans becerileri edinme imkanı da sunuyor.

Katılımcı Tavsiye ve Geri Bildirimleri

Salsa kurslarına katılanlar genellikle seansların canlılık ve neşe dolu atmosferini vurgularlar. Birkaç nokta özellikle dikkat çeker:

 • Kursiyerler eğitmenlerin sabrını ve öğretme metodlarını takdir ediyorlar.
 • Dans partnerleriyle kurdukları uyumun, kursun keyfini iki katına çıkardığını belirtiyor.

 • Kurs sonunda gelişmiş dans becerileri, katılımcılarda özgüven artışına neden olmuştur.
 • Fiyatlandırma konusunda ise, sunulan değer karşısında kurstan memnun kalındığı ifade ediliyor.
 • Kursa yeni başlayacaklar için tavsiyeler, düzenli pratik ve sabırlı olmanın altı çiziliyor.

Katılımcılardan alınan bu geri bildirimler doğrultusunda biz de sürekli kendimizi yeniliyoruz. Salsa kursunun sağladığı olumlu deneyimleri en üst seviyeye çıkartmaya gayret ediyoruz.

Ücretsiz Ders Deneme İmkanı

Salsa kursuna kaydolmayı düşünüyorsanız, ücretsiz deneme dersimize katılabilirsiniz. Bu fırsat sayesinde:

 • Eğitmenlerin öğretim tarzını deneyimleyebilirsiniz.
 • Kurs ortamını ve imkanlarını gözlemleyebilirsiniz.
 • Salsa dansına olan ilginizi ve yeteneğinizi keşfedebilirsiniz.
 • Diğer öğrencilerle tanışarak sosyal bir ortamda kendinizi deneyebilirsiniz.

Bu deneyim, kursa yatırım yapmadan önce bilinçli bir karar vermenize olanak tanır. Ücretsiz derslere katılmak için kurslara önceden kayıt yaptırmanız gerektiğini unutmayın.

Tanıtım dersleri genellikle haftanın belirli günlerinde ve sınırlı kontenjanla sunulmaktadır.