Tango Kursu

İyi bir tango kursu arıyorsanız, deneyimli eğitmenlerimizle Ankarada tango öğrenin! Kaliteli eğitim için tüm koşulların sunulduğu okulumuzda dansa adım atın. Tango kursu fiyatlarımızı inceleyin

Ankara Tango Kursu

Salsa Ankara Dans Kursu olarak Tango en temel branşlarımız arasında yer almaktadır. Kursumuzda ve farklı mekanlarda Tango ve Milonga geceleri düzenlenmektedir. Kursiyerimizin doyasıya dans ederek keyifli zaman geçirmesi eğitim sürecini hızlandırır. Pratik yapma, sosyalleşme fırsatı bulması ve en önemlisi eğitimimizden memnun kalması en temel amacımızdır.

Ders Bilgisi

Ders: 1 saat

Kontenjan: 20 kişi

Pratik: 2 Saat

Milonga: 1 Gün

Salonda çalışma: Sınırsız

Ankara'da tango öğrenmeniz için en iyi fırsatları sunuyoruz

ankara tango kursu
  • Uygun tango kursu fiyatları ve kampanyaları sunuyoruz.
  • Ders saatleri dışında da salonlarımızda ücretsiz çalışma imkanı sunuyoruz.
  • Ücretsiz otoparkımız sayesinde aylık ortalama 400 ₺ tasarruf edebilirsiniz.
  • Sıcak havalarda terasımızda ders ve pratik imkanı sunuyoruz.
  • Tango kurslarımız uluslar arası geçerliliktedir. Üniversite onaylı ve e-devlette görünür eğitmenlik sertifikası verebilen tek dans okuluyuz.
  • Ücretsiz workshoplar ve ders videoları ile tango eğitiminizi destekliyoruz.
  • Ankara'da ve yurt içinde yapılan tüm tango etkinliklerine katılıyoruz. Sosyalleşmenize yardımcı oluyoruz
  • Gençlerin tangoya ilgisini artırmak için üniversite öğrencilerine özel indirimler sunuyoruz.
  • Tango kursuna partnerli gelme zorunluluğu yoktur. Eşit sayıda kadın ve erkek öğrenci alınır.
Ece Çakmak
Ece Çakmak
9 Şubat 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Googleden rast gele bulup gelmistik sayın Kadir hocam bize çok destek oldu dansa dair zeybege dair hiçbir bilgimiz olmamasına rağmen 4 saatlik bir eğitim sonucunda beraber çok güzel bir ders çikardık başta çok endişeliydim ta kiii Kadir hocayı tanıyana kadar iyi ki diyorum okul çok güzel geniş salonları tek kelimeyle mükkemel bugün son dersimizi alıp mükkemel bir şekilde ayrıldık her şey için teşşekürler Kadir hocam 🙏
Ece Sarılan
Ece Sarılan
15 Ocak 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kadir Miraç Demir hocamızdan düğünümüz için Zeybek dersi aldık. Kısa bir sürede çok güzel bir koreografiyle derslerimizi tamamladık. Düğünümüzde unutulmaz bir iz bıraktığı için çok teşekkür ederiz 😇
Alperen Kızıltan
Alperen Kızıltan
15 Ocak 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
biz 13.01.2024 Merve Alperen çiftiyiz nişanımız için sn.Kadir hocamızla yaptığımız özel çalışmalar neticesinde çok güzel ve estetik bir günü geride bıraktık hemen gelip sizlerle de paylaşmak istedim.. Nişanımız hocamızın bize verdiği motivasyon ve emeğin karşılığında çok güzel bir görsel şölen haline geldi ve düğün öncesi adresimiz belli herkese tavsiye ediyoruz biz çok çok çok memnun kaldık sizlerinde memnun kalacağından eminiz 🧿😉♥️
Cihan Gemici
Cihan Gemici
7 Ocak 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
YouTube de zeybek videoları izlerken karşıma çıkan Kadir hocanın videoları ile karşılaştım ve Kadir hoca ile iletişime geçerek kendisinden harmandalı zeybeği dersi almaya başladım.Daha önce hiçbir şekilde oyun tecrübem olmamasına rağmen 5 derste çok güzell derecede sonuç aldım.Kadir hocama emekleri için çok teşekkür ederim.
Sıdıka Tekin
Sıdıka Tekin
29 Aralık 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Instagram aramalarında bulup rastgele geldiğimiz ve yaklaşımı çok güzel Olan Kadir hocamıza teşekkür ediyoruz. Düğünümüze 7 gün kala bizi hazırladı ve motive etti. Düğünümüze katılanlar çok beğendiler çok güzel bi anı bıraktık. Daha öncesinde hiç bir dans eğitimimiz olmamasına rağmen sonuç alabildik. Kurum güvenilir ve profesyonel çalışıyor.❤️
murat cifcisoy
murat cifcisoy
25 Aralık 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Hocam çakal çökerten zeybeği oyunumuz o kadar büyük ses getirdi ki biz inanamadık. Birbirini tanımayan misafirlerimizden ayrı ayrı harika geri dönüşler aldık. 4 saatte bizi orada bulunan insanların hayatları boyunca unutmayacakları bir anının baş kahramanları yaptınız. Size ne kadar teşekkür etsek az olur hocam, iyi ki varsınız, iyi ki sizinle çalıştık.
Veysel ülgen
Veysel ülgen
14 Aralık 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Nişanımız için sürpriz bi zeybek gösterisi planlamıştık ve kurs arayışındayken instagramda Kadir hocama rastladık, ilk andan güvenebileceğimiz ve bizi hazırlayabilecek bir hoca olduğu izlenimi bıraktı ve ders almaya karar verdik, hiç dans altyapım olmamasına rağmen 4 derste bizi istediğimiz zeybek için hazırladı ve nişanımızda herkesi hayran bırakacak şekilde zeybeğimizi oynadık, bu güzel deneyim için teşekkür ederiz.
Efsane Rehimova
Efsane Rehimova
26 Kasım 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Başda Kadir hoca olmaqla bütün kollektivinizə çox təşəkkür edirik💙 3 gün içərisində möhtəşəm bir toy rəqsinin xoreoqrafiyasının öyrənilməsinin mümkünlüyünü Kadir hoca ilə öyrənmiş oldum🦋 Çəkdiyi əziyyətin nəticəsində həqiqətən möhtəşəm bir rəqs ərsəyə gəldi və nəticə həqiqətən çox sevindirdi məni🦋 Hər şey üçün çox amma çox təşəkkür edirik Kadir Hoca -Öncelikle Kadir hoca olmakla tüm ekibinize çok teşekkür ederiz💙 3 gün içerisinde muhteşem bir düğün dansının koreoqrafisinin öğrenilmesinin mümkünlüğünü Kadir hoca ile öğrenmiş oldum🦋 Sarfettiği enerjinin,zahmetin sonucu olarak dansımız gerçekten çok muhteşem oldu ve sonuç beni çok mutlu etdi.💙 Her şey için çok ama çok teşekkür ederiz Kadir Hoca.
Ozan Kahveci
Ozan Kahveci
30 Ekim 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kadir hocadan dugun dansi dersi aldik. 3 günlük calisma ile dugunumuzde cok guzel bir ilk dans performansi sergiledik. Tesekkur ederiz.

Tango Kursu Fiyatlarımız

ÜYELİKNAKİTKARTÖĞRENCİTAKSİT
1 Ay1500 ₺1800 ₺1100₺yok
3 Ay+1 Ay4500 ₺5400 ₺3300₺3
6 Ay+2 Ay9000 ₺10800 ₺6600₺3
Özel Ders ( 1 saat)1500 ₺1800 ₺yok
Özel Ders (4 saat)5000 ₺6000 ₺3
Özel Ders (8 saat)9000 ₺10800 ₺3
tango kursu fiyatları

Ankara tango kursumuza eşiniz olmadan katılabilirsiniz. Tango derslerimize mümkün olduğu kadar eşit sayıda kadın ve erkek öğrenci alıyoruz. Ders esnasında eş değiştirerek eşsiz kalmanızı engelliyoruz. 

Tango kurs fiyatlarımız üyelik süresine bağlı olarak değişiyor. Tango kursu fiyatları sayfamızda tüm üyelik ücretlerimizi bulabilirsiniz.

Ankara tango kurslarımız haftada bir gün ders, bir gün pratik şeklinde yapılıyor. Ayrıca öğrencilerimiz diledikleri zaman okulumuzda ücretsiz pratik yapabiliyor

Kadınlar tango derslerinde rahat hareket edebilecekleri tayt ve şalvar tarzı kıyafetler giyebilirler. Erkekler de çok sıkı olmayan pantolonlar tercih edebilirler

Kızılaydan beşevler metrosunda inerek veya güvenparkdan kalkan bahçelievler dolmuşlarıyla gelebilirsiniz. 

Evet. Tango öğrencilerimizden bir ay içinde tango ayakkabısı temin etmelerini istiyoruz

aylık, 4 aylık, 8 aylık ve 12 aylık şeklinde ödeyebilirsiniz. 

Evet ders alabilirsiniz. Eğer hızlı ilerlemek istiyor veya standart çalışma saatleriniz yoksa özel dans dersi sizin için daha uygun olacaktır. Tango özel ders fiyatlarımızı inceleyin.

Dersin yapıldığı sınıfa göre 6, 12 ve 24 kişilik gruplar oluyor. Pandemi sürecinde %50 kuralı nedeniyle sayılar yarıya düşüyor. 

Ankara tango kursu başlangıç seviye 6 ay sürüyor. 6 ay sonunda başlangıç seviyesinde dansedebilirsiniz. Sonrasında isterseniz orta ve ileri seviye tango eğitimlerimize devam edebilirsiniz.

Dance Antrenörlerimiz

Arjantin Tango Eğitmen ve Asistanlarımız