Salsa ve Bachata Kursu Fiyatları

salsa ve bachata kursu fiyatları
1.300,0011.300,00 (KDV Hariç)

Ankara’daki en iyi salsa ve bachata kursu fiyatlarıyla kaliteli dans eğitimi alın. Usta eğitmenlerimizle uygun fiyatlarla dansın keyfini çıkarın. Hemen kayıt olun! Ankara salsa ve bachata kursları hem çocuklar için hem de yetişkinler içindir. Haftada 2 saat 15dk. ders ve 2 saat eğitmen eşliğinde pratik yapılır. Dilediğiniz kadar pratik yapmanız için ayrılmış özel alanları vardır….

Listeye ekle
Listeye ekle
Listeye ekle
Listeye ekle
Category:

Ankara’daki en iyi salsa ve bachata kursu fiyatlarıyla kaliteli dans eğitimi alın. Usta eğitmenlerimizle uygun fiyatlarla dansın keyfini çıkarın. Hemen kayıt olun!

Ankara salsa ve bachata kursları hem çocuklar için hem de yetişkinler içindir. Haftada 2 saat 15dk. ders ve 2 saat eğitmen eşliğinde pratik yapılır. Dilediğiniz kadar pratik yapmanız için ayrılmış özel alanları vardır. Salsa Ankara Dans Kursu sizlerin memnuniyetini ilk önceliği olarak görmektedir.

Ece Çakmak
Ece Çakmak
9 Şubat 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Googleden rast gele bulup gelmistik sayın Kadir hocam bize çok destek oldu dansa dair zeybege dair hiçbir bilgimiz olmamasına rağmen 4 saatlik bir eğitim sonucunda beraber çok güzel bir ders çikardık başta çok endişeliydim ta kiii Kadir hocayı tanıyana kadar iyi ki diyorum okul çok güzel geniş salonları tek kelimeyle mükkemel bugün son dersimizi alıp mükkemel bir şekilde ayrıldık her şey için teşşekürler Kadir hocam 🙏
Ece Sarılan
Ece Sarılan
15 Ocak 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kadir Miraç Demir hocamızdan düğünümüz için Zeybek dersi aldık. Kısa bir sürede çok güzel bir koreografiyle derslerimizi tamamladık. Düğünümüzde unutulmaz bir iz bıraktığı için çok teşekkür ederiz 😇
Alperen Kızıltan
Alperen Kızıltan
15 Ocak 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
biz 13.01.2024 Merve Alperen çiftiyiz nişanımız için sn.Kadir hocamızla yaptığımız özel çalışmalar neticesinde çok güzel ve estetik bir günü geride bıraktık hemen gelip sizlerle de paylaşmak istedim.. Nişanımız hocamızın bize verdiği motivasyon ve emeğin karşılığında çok güzel bir görsel şölen haline geldi ve düğün öncesi adresimiz belli herkese tavsiye ediyoruz biz çok çok çok memnun kaldık sizlerinde memnun kalacağından eminiz 🧿😉♥️
Cihan Gemici
Cihan Gemici
7 Ocak 2024
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
YouTube de zeybek videoları izlerken karşıma çıkan Kadir hocanın videoları ile karşılaştım ve Kadir hoca ile iletişime geçerek kendisinden harmandalı zeybeği dersi almaya başladım.Daha önce hiçbir şekilde oyun tecrübem olmamasına rağmen 5 derste çok güzell derecede sonuç aldım.Kadir hocama emekleri için çok teşekkür ederim.
Sıdıka Tekin
Sıdıka Tekin
29 Aralık 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Instagram aramalarında bulup rastgele geldiğimiz ve yaklaşımı çok güzel Olan Kadir hocamıza teşekkür ediyoruz. Düğünümüze 7 gün kala bizi hazırladı ve motive etti. Düğünümüze katılanlar çok beğendiler çok güzel bi anı bıraktık. Daha öncesinde hiç bir dans eğitimimiz olmamasına rağmen sonuç alabildik. Kurum güvenilir ve profesyonel çalışıyor.❤️
murat cifcisoy
murat cifcisoy
25 Aralık 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Hocam çakal çökerten zeybeği oyunumuz o kadar büyük ses getirdi ki biz inanamadık. Birbirini tanımayan misafirlerimizden ayrı ayrı harika geri dönüşler aldık. 4 saatte bizi orada bulunan insanların hayatları boyunca unutmayacakları bir anının baş kahramanları yaptınız. Size ne kadar teşekkür etsek az olur hocam, iyi ki varsınız, iyi ki sizinle çalıştık.
Veysel ülgen
Veysel ülgen
14 Aralık 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Nişanımız için sürpriz bi zeybek gösterisi planlamıştık ve kurs arayışındayken instagramda Kadir hocama rastladık, ilk andan güvenebileceğimiz ve bizi hazırlayabilecek bir hoca olduğu izlenimi bıraktı ve ders almaya karar verdik, hiç dans altyapım olmamasına rağmen 4 derste bizi istediğimiz zeybek için hazırladı ve nişanımızda herkesi hayran bırakacak şekilde zeybeğimizi oynadık, bu güzel deneyim için teşekkür ederiz.
Efsane Rehimova
Efsane Rehimova
26 Kasım 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Başda Kadir hoca olmaqla bütün kollektivinizə çox təşəkkür edirik💙 3 gün içərisində möhtəşəm bir toy rəqsinin xoreoqrafiyasının öyrənilməsinin mümkünlüyünü Kadir hoca ilə öyrənmiş oldum🦋 Çəkdiyi əziyyətin nəticəsində həqiqətən möhtəşəm bir rəqs ərsəyə gəldi və nəticə həqiqətən çox sevindirdi məni🦋 Hər şey üçün çox amma çox təşəkkür edirik Kadir Hoca -Öncelikle Kadir hoca olmakla tüm ekibinize çok teşekkür ederiz💙 3 gün içerisinde muhteşem bir düğün dansının koreoqrafisinin öğrenilmesinin mümkünlüğünü Kadir hoca ile öğrenmiş oldum🦋 Sarfettiği enerjinin,zahmetin sonucu olarak dansımız gerçekten çok muhteşem oldu ve sonuç beni çok mutlu etdi.💙 Her şey için çok ama çok teşekkür ederiz Kadir Hoca.
Ozan Kahveci
Ozan Kahveci
30 Ekim 2023
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kadir hocadan dugun dansi dersi aldik. 3 günlük calisma ile dugunumuzde cok guzel bir ilk dans performansi sergiledik. Tesekkur ederiz.

Neden Salsa Ankara Dans Kursu?

 • Tek dans fiyatına 2 dans eğitimi alırsınız.
 • Eğitim ve pratik süremiz diğer dans okullarından daha uzundur.
 • Sınırsız pratik imkanı sunan tek dans okuluyuz.
 • Derslere eşli katılmanız gerekmez. Partner problemi yaşamazsınız.
 • Kaçırdığınız dersleri diğer gruplarda telafi edebilirsiniz.
 • Ders saatleri dışında da okulumuzda çalışabilir, kafemizde arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

Salsa ve Bachata Kursu Fiyatlarımız (2024)

ÜYELİKNAKİTKARTÖĞRENCİTAKSİT
1 Ay1750 ₺2100 ₺1300 ₺yok
3 Ay4100 ₺4920 ₺3100 ₺3 TAKSİT
6 Ay7650 ₺9180 ₺5700 ₺3 TAKSİT
9 Ay11300 ₺14690 ₺8500 ₺3 TAKSİT
Özel Ders ( 1 saat)1500 ₺1800 ₺yok
Özel Ders (4 saat)5000 ₺6000 ₺3 TAKSİT
Özel Ders (8 saat)9000 ₺10800 ₺3 TAKSİT

Başlangıç Seviyesinden İleri Seviyeye Salsa ve Bachata Kursları

Salsa Ankara Dans Akademide, her yaştan ve her seviyedeki bireyler için çeşitli salsa ve bachata kursları sunmaktadır. Kurslar şu şekilde sıralanabilir:

 • Başlangıç Seviyesi Kursları: Hiç dans deneyimi olmayanlar veya yeni başlayanlar için temelleri öğreten kurslardır.
 • Orta Seviye Kursları: Temel adımları öğrenmiş olan ancak tekniklerini ve figürlerini geliştirmek isteyen dansçılar için uygundur.
 • İleri Seviye Kursları: Daha karmaşık figürler ve dans kombinasyonları içerir. Deneyimli dansçıların tercihidir.

Kurs içerikleri, dansın ritmini, tekniklerini ve zarif hareketlerini içeren kapsamlı bir eğitim sürecini kapsar. Ayrıca, öğrencilere sosyal dans becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Bu kurslar, bireysel ilerlemeye odaklanırken grup dersleri ile sosyal etkileşim imkanı da sağlamaktadır.

Profesyonel Eğitmenlerle Salsa ve Bachata Kursu Deneyimi

Ankara’da salsa ve bachata öğrenmek istiyorsanız ücretsiz tanıtım dersimize katılın. Kurslarımız yetişkin ve çocuklar için deneyimli eğitmenlerin rehberliğinde sunulmaktadır. Buradaki profesyonel dans eğitmenleri, her bir öğrencinin dans yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olurken, onlara ilham veren bir ortam sağlamayı hedeflemektedir. Kurslar, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar çeşitlilik gösterir. Eğitmenler, dansta doğru teknik, ritim ve şıklığın yanı sıra öğrencilere tutku ve samimi bir dans deneyimi yaşatmayı amaçlar. Katılımcılar:

  • Temel adımları öğrenir
  • Partner ile uyum içinde dans eder
  • Müzikalite ve ritim hissini geliştirir
  • Sosyal dans becerilerini artırır
  • Kendine güven kazanır

Tüm bunlar, uzman eğitmenlerin birebir ilgisi altında gerçekleşir, böylelikle her öğrenci maksimum fayda sağlar.

Ankara’da Salsa ve Bachata Kursu Seçerken İpuçları ve Tavsiyeler

 • Öncelikle, kursun eğitmenlerinin deneyim ve yeterliliklerini inceleyin. Uzman ve tecrübeli eğitmenler tercih edilmelidir.
 • Kursun sunduğu programın içeriğine ve çeşitliliğine bakın. Temel adımlardan ileri seviye tekniklere kadar geniş bir eğitim yelpazesi arayın.
 • Katılımcıların geri bildirimlerini ve kursun itibarını araştırın. Eski öğrencilerin deneyimlerini okuyarak kurs hakkında fikir edinin.
 • Konum ve ulaşım kolaylıklarını göz önünde bulundurun. Ev veya iş yerinize yakın bir kurs hem zaman hem de ulaşım açısından avantaj sağlar.
 • Sınıf mevcutlarına ve ders saatlerine dikkat edin. Küçük gruplar ve elastik ders saatleri daha verimli bir öğrenme sürecine imkan tanır.
 • Salsa ve bachata kursu fiyatları ve ödeme seçeneklerinin size uygun olup olmadığını kontrol edin. Bütçenize uygun, kaliteli bir eğitim alabileceğiniz bir kurs seçmeye çalışın.

Salsa Kurslarımızı İnceleyin

Bachata Kurslarımızı İnceleyin

Ayrıntılı bilgi için:

Salsa Ankara Dans Akademi

0.541 180 80 25

bilgi@salsaankaradans.com.tr

İnstagram: salsaankaradanskursu 

Açık ve Kapalı Alan

Hava durumuna bağlı olarak açık ve kapalı alanda ders ve pratik yapabilirsiniz.

Bireysel Katılım

Eşli dans kurslarına eşiniz olmadan katılabilirsiniz

Dans Cafe İndirimi

Öğrencilerimiz dans cafe ürünlerinden indirimli faydalanır.

Ücretsiz Dans Gecesi

Öğrencilerimiz okulumuzda yapılan dans gecesi ve pratiklere ücretsiz katılabilir.

Kayıt Dondurma

3 Ay ve üzeri kayıt yaptıran öğrencilerimiz hastalık vb. durumlarda kayıt dondurabilir.

Ücretsiz Otopark

Öğrencilerimiz otoparkımızdan ücretsiz faydalanabilir

Sınırsız Pratik

Öğrencilerimiz ders saatleri dışında ücretsiz olarak çalışma yapabilir.

Ücretsiz Tanıtım Dersi

Ücretsiz tanıtım dersimize katılın. Okulumuzu, eğitmenlerimizi ve ders programımızı inceleyin. Memnun kalmazsanız kayıt yaptırmayın.

Uluslararası Sertifika

Kurslarımızı tamamladığınızda kişisel gelişim veya mesleki eğitmenlik sertifikası alabilirsiniz. Bu sertifikalar üniversite onaylı, E-Devlette görünür ve uluslararası geçerliliktedir

SORULAR

Sertifika veriyor musunuz?
3 ay sonunda kişisel gelişim sertifikası alabilirsiniz. 9 ay sonunda mesleki eğitim sertifikası alarak eğitmenlik yapabilirsiniz. Bu sertifikalar üniversite onaylıdır. E- devlette görünür ve uluslararası geçerliliği vardır. Sertifika ücretleri üniversite tarafından belirlenir. Kursu ücretine dahil değildir.
Dans eğitimi ne kadar sürer?
İlk 3 ay başlangıç seviyedir. Temel figürleri öğrenirsiniz. Orta seviye 6 ay sürer. İyi derecede dans edebilirsiniz. Orta seviyeyi tamamlayanlar teknik, gösteri ve yarışmacı sınıflarımıza katılabilir.
Dans kursuna arkadaşlarımızı getirebilir miyiz?
Arkadaşlarınız derse katılamaz fakat kafe bölümümüzde vakit geçirip sizi bekleyebilir. Dans gecesi vb. etkinliklere arkadaşlarınızla katılabilirsiniz.
Soyunma odanız var mı?
Evet soyunma odamız ve dolaplarımız mevcut.
Yaş sınırınız var mı?
Çocuk gruplarımız 4-6, 7-9 ve 10-15 olarak değişir. 16 yaş ve üstü yetişkin gruplarımızdır. 40 yaş üstü için büyükler gruplarımıza katılabilirsiniz.
Dans kursuna gelirken ne giymeliyim?
İlk ders için rahat bir kıyafet ve spor ayakkabı yeterli. Eğitmenimiz gerekli bilgilendirmeyi derslerde yapacaktır.
Kayıt yaptırmadan önce deneme dersinize katılabilir miyim?
Yeni başlayacak gruplarımızda ücretsiz tanıtım dersimize katılabilirsiniz. Devam eden gruplarımızda tek ders ücreti vererek derse katılabilir, memnun kalırsanız farkını vererek kayıt yaptırabilirsiniz.
Gelmediğim derslerde hakkım yanar mı?
Katılmadığınız dersler yapılmış sayılır. Kaçırdığınız dersleri imkan dahilinde başka gruplarda ve pratiklerde telafi edebilirsiniz. 3 ay ve üzeri üyeliklerde kayıt dondurabilirsiniz. Kayıt dondurma en az 2 hafta, en çok 6 ay yapılabilir.
Vazgeçersem ücretimi geri alabilir miyim?
Eğitimleriniz başlamadıysa ücretinizi geri alabilirsiniz. Eğitimleriniz başladıktan sonra sadece özel durumlarda ücret iadesi yapılır.
 • Tayin durumunda ( gerekli belgeler ibraz edilmeli)
 • Dans etmeye engel sağlık problemi olduğunda ( dans edemez ibaresi bulunan doktor raporu ibraz edilmeli )
 • Vefat ( Birinci derecede yakınına ölüm belgesi ibraz edilirse iade yapılır)
İade durumunda girilen ders ücreti, % 20 kdv ve %4 kredi kartı komisyonu kesilerek iade yapılır.
Dans kursu ücretleri taksitle ödenebilir mi?
3 ay ve üzeri kayıtlarda kredi kartına taksit yaptırabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza bağlı olarak vade farkı uygulanabilir.